Nowe Apartamenty Iława Odnowiciela z klimatyzacją - Iława
Tysiące ofert apartamentów na każdą okazję! Na wakacje letnie, na ferie zimowe, długi weekend, Majówkę, święta, Sylwestra i wiele więcej! Sprawdź oferty apartamentów dostępnych cały rok. W ofercie apartamenty typu studio, z jedną, dwiema lub większą ilością sypialni, z wyposażoną kuchnią oraz łazienką, położone w apartamentowcu czy w zabytkowej kamienicy. Apartamenty w centrum miasta, przy rynku, molo czy deptaku lub na odludziu, nad jeziorem, w górach czy blisko lasów.
Nowe Apartamenty Iława Odnowiciela z klimatyzacjąapartamenty - mieszkania
Jezioro
Liczba pokoi
4
Cena od
157 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
nie jest możliwy
Pobyt dzieci
Jezioro
Liczba pokoi
4
Cena od
157 PLN
WiFi
Parking
Plac zabaw
Pokoje dla singli
Rozmawiamy
nie jest możliwy
Prezentowana cena minimalna została wyliczona na podstawie danych przekazanych przez Partnera obsługującego rezerwację i jest wartością przybliżoną pokazującą poziom cenowy obiektu. Całkowity koszt pobytu zależy min. od wybranego terminu, pokoju, liczby osób i zostanie pokazany na stronie Partnera po podaniu wymaganych do wyliczeń informacji.
W naszej ofercie m.in.: Goście mają możliwość rezygnacji z usługi sprzątania ich zakwaterowania podczas pobytu, bezpłatne WiFi, ekspresowe zameldowanie / wymeldowanie, tylko dla dorosłych, ogrzewanie, parking przy ulicy, klimatyzacja, parking na miejscu, całkowity zakaz palenia, Zasady dystansu społecznego są przestrzegane, winda, Po zakończeniu sprzątania pokoje są zabezpieczane do czasu przybycia gości, Pokoje są dezynfekowane między pobytami, dostęp do Internetu, parking, bezpłatny parking, WiFi, plac zabaw dla dzieci, Pościel, ręczniki itp. prane są zgodnie z wytycznymi władz lokalnych, Możliwe wystawienie faktury, WiFi dostępne w całym obiekcie, Wszystkie naczynia i sztućce są poddawane dezynfekcji, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 15:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.Dostępne pokoje:
Apartament 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 25 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 duże łóżko podwójne - 20 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 20 mkw);
Apartament 2 osobowy (1 łóżko podwójne - 20 mkw).

